.

סדרת אירועים ירושלמית אינטימית המבקשת להפוך את העיר על סמטאותיה, אתריה, ופינותיה הנסתרות לבמה אלטרנטיבית וייחודית ליוצר, ליצירה ולקהל הצופים.

.

.

To shoe or not to shoe

עבודת הסולו To shoe or not to shoe על משקל To be or not to beמאת ווליאם שייקספיר הנה טקס אחדות בין שתי נשים, המשחקות את משחק החיים.יומן מסע בין תקופות ופרקי חיים,של עבר הווה ועתיד, הטומן בחובו ריפוי ולידה מחדש.

העבודה הופקה בתמיכת פסטיבל "מיפו עד אגריפס" בניהולה האומנותי של סופיה קרנץ.

כוריאוגרפיה וביצוע: מיה יוגל

ניהול אומנותי: סופיה קרנץ I פסקול: נגן צ'לו: יונתן ניב // עריכת פסקול: נדב גרבר // I Eurythmics- Sweet Dreams, jp5, Roni Alter- I Follow Rivers I //צילום סטילס: אפרת מזור // צילום וידאו : אודי אלפסי // תלבושות: מיה יוגל

יום רביעי – 17.3.21 I בית הנסן I מושב א' – 19:00 I מושב ב' – 20:30

יום רביעי- 17.3.21 I בית הנסן I מושב א' – 19:00 I מושב ב' – 20:30

על היוצרת: מיה יוגל היא רקדנית, אמנית פרפורמנס, כוריאוגרפית, מלווה אמנותית ומורה. בעלת תואר באמנות ותיאטרון במסגרת האוניברסיטה העברית, ובעברה תלמידת האקדמיה למחול ע"ש רובין במסלול הוראת המחול. העוצמות של יוגל כאמנית,  המבדלת אותה מגיל צעיר, מתגלמות בשפה התנועתית שלה. מתחילת דרכה ועד היום היא נעה בתהליך של חקר פיתוח שפה חדשה, המכונה Raw Performance .יוגל בודקת ומותחת את גבולות המחול המודרני, על ידי שילוב בין חשיבה ותנועה אוונגרדית ואלמנטים מסורתיים וסוריאליסטים כאחד.

טופס רישום למופע

הכניסה למופע ללא עלות ובהרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל ל 10 איש במקום סגור ול20 איש במקום פתוח

עקב הביקוש הרב למופע ומגבלות מס' משתתפים, במידה ואינך מתכוון.ת להגיע אנא עדכן אותנו במייל.[email protected] בצירוף שם המופע, תאריך ושעה, על מנת שאחרים יוכלו להשתתף וליהנות מהמופע

לקהל המזדמנים שמגיעים למקום תינתן אפשרות לכניסה לאירועים על בסיס מקום פנוי ובכפוף לתנאי התו הסגול/ירוק