.

סדרת אירועים ירושלמית אינטימית המבקשת להפוך את העיר על סמטאותיה, אתריה, ופינותיה הנסתרות לבמה אלטרנטיבית וייחודית ליוצר, ליצירה ולקהל הצופים.

.

.

אוטופיה והלילה

"עזבתי את הקיבוץ – לפני כל כך הרבה שנים, אבל האם אי פעם הקיבוץ יעזוב אותי?" איזה צמא הרוו הממטרות שעל הדשא? ועל מה יללו התנים בכל לילה בדיוק כשהצלחנו להירדם? מה נחרט בגוף, בקול, ובנפש של בוגרי החינוך המשותף?

ביצירתה החדשה נטע חוזרת לבית הילדים ובו היא רוקדת, משחקת, שרה, מנגנת, ומייצרת סביבת התרחשות עשירה ומרתקת. "אוטופיה והלילה" היא יצירת תאטרון השתתפותית המבוססת על זיכרונות הילדות של היוצרת, נטע פולברמכר, ילידת 1960, בת קיבוץ להבות הבשן שבגליל העליון ובוגרת "בתי הילדים"  והחינוך המשותף. "אוטופיה והלילה" היא עיבוד ופיתוח ליצירתה הקאמרית הידועה: "חמש מיטות/ילדי החלום" שהוצגה לראשונה בניו יורק ב-1993, בביצוע Neta Dance Company ובארץ בפסטיבל ישראל, ובביצוע להקת המחול ורטיגו ("פרה אדומה").

במופע החדש המחול הקבוצתי הופך למסע/מופע סולו אינטימי, חוויתי, נוגע, ובועט.

כוריאוגרפיה, בימוי, טקסט, ועריכה מוסיקלית: נטע פולברמכר // ביצוע: עלמה לבנה

יום שלישי – 16.3.21 Feel בית -רחוב נעמי 4, ירושלים

על היוצרת: הכוריאוגרפית נטע פולברמכר שבה לישראל באוגוסט 2013 לאחר קריירה כוריאוגרפית בין-לאומית משגשגת של 31 שנים, כאשר הוזמנה למלא את תפקיד דיקן הפקולטה למחול של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. בוגרת ג'וליארד, אוניברסיטת הולינס ואוניברסיטת קולומביה. יצירותיה זכו בפרסים רבים וב-2006 הוענק לה אות הוקרה מיוחד מהבית הלבן. נטע יצרה כ90 יצירות מחול ותיאטרון ללהקה שלה,  Neta Dance Company וללהקות רבות אחרות.  נטע כיהנה כפרופסור למחול באוניברסיטת פלורידה, וכמרצה לכוריאוגרפיה בפרניסטון וברנרד קולג'.  כיום מכהנת כפרופסור למחול באקדמיה למוסיקה ולמחול, וכמנהלת האמנותית של אנסמבל המחול של האקדמיה. נטע  המנהלת האמנותית של פרויקט ״גוף מחול מקום – מופע פוגש עיר״ שהתרחש ב2018 במפעל, ובמאי 2019 בבריכה ההיסטורית בימק״א ירושלים, ואיתו הוזמנה לפסטיבל קמפינג שבפריז ביוני 2019. באפריל 2019 הציגה המחלקה למחול של ברנרד קולג׳ בניו יורק יצירה חדשה שלה: Imagine that You’re a Mouse"" שהוצגה ב: Miller Theater, NYC.   ביוני הקרוב פרויקט חניה ציבורית 2021 בניהולה יעלה בבכורה בחניון התת קרקעי של יס פלאנט בירושלים כחלק מפסטיבל ישראל. נטע עובדת עם השחקנים יפתח קליין ולליב סיון על יצירה מקורית שנקראת רגעים.